Ücretsiz İş İlanları

Ücretsiz İş İlanları Sitesi

İlan vermek için, Giriş yap veya Hesap oluştur |  Post a Job

İş İlanı Verme

İş ilanı verirken, tüm bölümleri detaylı bir şekilde doldurmanız, hem daha uygun başvuruların yapılmasına, hem de işe alım sürecindeki vakit kaybının azalmasına olanak sağlıyacaktır.

*İş ilanınız kontrol edilip, onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

 

İş ilanı ver sayfasındaki bölümler:


 • Çalışma Şekli: Bu alanda Tam zamanlı (Full Time), Yarı Zamanlı (Part Time) ve Staj/Dönemsel seçeneklerinden birini seçerek, adayların iş ilanlarına bakarken sonuçları filtreliyerek kolayca ilanınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

 • İş Alanı: Bu kısımda, firmanızın bulunduğu sektörü değil, eleman araması yaptığınız alanı seçmeniz gerekmektedir.

Örn: Tekstil firmanıza, sekreter arıyorsanız. İş alanını “Tekstil/Konfeksiyon” olarak değil, “Sekreter” olarak seçmeniz gerekmektedir.

 

 • İlan Başlığı: İlanınızın Tüm İlanlarda ve arama sonuçlarında gözüken kısmıdır. O yüzden İlan Başlığını, çok uzatmadan, düzgün ve anlaşılır bir şekilde yazmanız önemlidir.

 

 • İş Tanımı: Bu bölümde eleman aradığınız pozisyonla ilgili beklentilerinizi ve isteklerinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca, isteğe bağlı olarak firmanız ile ilgili açıklama veya tanıtıcı bilgilerinizi de yazabilirsiniz.

 

 • Firma Adı: Bu kısıma yazdığınız firma adınız, ilan başlığının hemen altında solda yer almaktadır. Böylece başvuru yapacak olan adaylar, firma adını görerek ilanınıza ilgi gösterir.

 

 • Şehir / İlçe: Bu bölüme yazdığınız şehir, ilçe veya bölgeler, ilan başlığınının sağ tarafında yer alır ve adayların kendi şehir, ilçe veya bölgelerdeki ilanları kolayca görmelerini sağlar.

Örn: İstanbul/Avrupa, İstanbul/Beşiktaş, Konya, Çorum . . .

 

 • Aranan Nitelikler: Bu alana adaylarda aradığınız nitelikleri yazarak, listeleyebilirsiniz. Eğer üçten fazla nitelik yazmak isterseniz, “Bir nitelik daha ekle” yazısına tıklayarak, on adet nitelik ekleyebilirsiniz.

Örn: Bayan 18-35, HTML konusunda uzman, Askerliğini yapmış, Presentable, Analtik düşünebilen, Vizyonu geniş . . .

 

 • Etiketler: Bu bölüme yazdığınız etiketler, anahtar kelimeleri oluşturmaktadır. Anahtar kelimeler, adayların yaptığı arama sonuçlarında sizin ilanınızı öne çıkaracak olan önemli kısımdır. Bu yüzden, mümkün olduğunca verdiğiniz iş ilanı ile ilgili etiket girmeniz, ilanınızın daha çok görünmesini sağlayacaktır.

Örn: sekreter, sekreter – ön muhasebe, bayan 18-35, istanbul, istanbul avrupa, istanbul avrupa yakası, istanbul beşiktaş, beşiktaş . . .

Not: Her etiketten (anahtar kelimeden) sonra virgül koymanız gerekmektedir.


 • Son Başvuru Tarihi: Belirttiğiniz son başvuru tarihinde, vermiş olduğunuz iş ilanınız isilanlarisayfasi.com’dan silinecektir. Böylece adaylar son başvuru tarihinden sonra başvuru yapamayacaklardır.


 • Başvuru Detayı:
 • Eğer, Sadece E-posta ile başvuru gelsin” kutucuğunu işaretlemediyseniz, bu alana mutlaka e-posta adresi, cep no, tel no gibi iletişim bilgilerinizi yazınız.
 • Eğer, Sadece E-posta ile başvuru gelsin” kutucuğunu işaretlediyseniz, size e-posta ile gelecek olan başvuru ile ilgili bir detay yazabilirsiniz.

Örn: “Resimli CV’lerinizi eklemeyi unutmayın” veya “CV eklemeyenlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.”

Not: Bu alana yazdığınız iletişim bilgileri (cep no, tel no, e-posta vs..)  verdiğiniz iş ilanında gözükecektir.


 • E-mail Adresi: “Sadece E-posta ile başvuru gelsin” kutucuğunu işaretlediyseniz, bu alana e-posta adresinizi yazmayı unutmayın. Çünkü başvurular, CV’ler ile birlikte bu e-posta adresine gelecektir.

Not: Başvuranlar, buraya yazdığınız e-posta adresini göremezler.

 

İş ilanınızdaki alanları doldurduktan sonra “iş ilanı ver” düğmesine tıklayarak, ilanınızı verebilirsiniz.

İş ilanınız en kısa sürede onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.